Ależ ten czas leci… Finał „Zofiówki” już dziś! – na miejscu i ONLINE

[et_pb_section fb_built=”1″ _builder_version=”4.9.4″ _module_preset=”default”][et_pb_row _builder_version=”4.9.4″ _module_preset=”default”][et_pb_column type=”4_4″ _builder_version=”4.9.4″ _module_preset=”default”][et_pb_text _builder_version=”4.9.4″ _module_preset=”default” hover_enabled=”0″ sticky_enabled=”0″]

Ależ zleciało… Dzisiaj II Edycja „Zofiówki” zostanie oficjalnie zamknięta. Będzie to pogodny czas podsumowań, podziękowań. Już teraz dziękujemy Wam Wszystkim ogromnie za wspaniałą obecność i wsparcie Festiwalu! Zapraszamy na 17:00 do Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku, Al. Marsz. Józefa Piłsudskiego 29. A jeśli nie możesz przybyć, bądź z nami ONLINE! Link do transmisji pod postem.

 

W części artystycznej wydarzenia usłyszymy występ połączonych chórów, miłośników śpiewu, wieńczący działania odbywające się w ramach warsztatów chóralnych, prowadzonych przez Instruktorów Chóru Kameralnego Miasta Sulejówek. Zaprezentują się połączone chóry:
– Chór “Cantate Domino” z Mińska Mazowieckiego
– Chór Miasta i Gminy Mrozy
– Chór “Quercetum Dei” z Dębe Wielkie
– Międzyparafialny Chór “Ichthis” z Sulejówka Miłosny
– Chór Kameralny Miasta Sulejówek
oraz Niezrzeszeni Uczestnicy warsztatów

Repertuar

Chóry, oprócz osobnych występów z własnym repertuarem, zjednoczą się we wspólnym śpiewie wokół repertuaru Bartosza Kowalskiego, kompozytora, aranżera, mieszkańca Sulejówka. Zabrzmią różnorodne, błyskotliwe kompozycję świeckie. Chórzyści z Publicznością poszukają kota, wsłuchają się w dialog dzwonów i poznają barwne perypetie pewnych – kumy i kuma.

Usłyszymy także utrzymane w poważniejszym nastroju utwory sakralne.

Zjednoczonymi chórami zadyryguje Michał Śmigielski.

Zapraszamy serdecznie!

[/et_pb_text][et_pb_video src=”https://www.youtube.com/watch?v=JYig2akHU64″ _builder_version=”4.9.4″ _module_preset=”default” hover_enabled=”0″ sticky_enabled=”0″][/et_pb_video][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]