„Filmowy Dzień” na „Zofiówce”! „Piosenki o miłości” już dziś – projekcja filmu i rozmowa z reżyserem

[et_pb_section fb_built=”1″ _builder_version=”4.9.4″ _module_preset=”default”][et_pb_row _builder_version=”4.9.4″ _module_preset=”default”][et_pb_column type=”4_4″ _builder_version=”4.9.4″ _module_preset=”default”][et_pb_text _builder_version=”4.9.4″ _module_preset=”default” link_option_url=”https://culture.pl/pl/tworca/remigiusz-grzela”]

Zapraszamy serdecznie na projekcję filmu „Piosenki o miłości” w Kino-Teatr Kurtyna, ul. Armii Krajowej 34

 

⏰TERMIN: 22 CZERWCA, godz. 19:00
 Po emisji nastąpią „Rozmowy o filmie”, które poprowadzi Ajka Tarasow. Jej wyjątkowym Gościem będzie reżyser „Piosenek o miłości”:

 TOMASZ HABOWSKI

 Niestety z przyczyn niezależnych nie dojedzie do nas aktora Tomasza Włosok. Przepraszamy!

 

 „PIOSENKI O MIŁOŚCI” – słowo o filmie:

 Opowieść o skrywanych marzeniach i niespełnionych oczekiwaniach. O miłości, pięknie i błędach młodości. Słodko-gorzki obraz, jak najlepszy indie popowy kawałek i uderzający w najczulsze struny – tam gdzie miłość spotyka się z kalkulacją, a pasja z karierą. Romantyczne „Piosenki…” zachwycą z pewnością fanów „Frances Ha”, „Once” czy „Przed wschodem słońca”.

 W portretach bohaterów “Piosenek o miłości” wielu odnajdzie część siebie, własnych wspomnień. Alicja -Justyna Święs i Robert – Tomek Włosok stworzą elektryzującą parę. Wokół nich orbitują gwiazdy sceny i ekranu, między innymi Andrzej Grabowski-jako Ojciec Roberta, Patrycja Volny, Krzysztof Zalewski, Iga „Ofelia” Krefft. Fantastyczną muzykę do filmu skomponował Kamil „Holden” Kryszak, współpracujący z Marceliną czy duetem Karaś/Rogucki.

 Filmowa Alicja wyśpiewała jeden z największych przebojów The Dumplings, “Kocham być z Tobą”. Temat tej piosenki jest również tematem filmu “Piosenki o miłości”. Na pozór opowieść banalna : syn z kompleksem sławnego ojca i utalentowana wrażliwa dziewczyna, która nie goni za sławą. Rodzi się uczucie ale czy to prawdziwa miłość? Oni kochają być z sobą, a jednocześnie tego nie potrafią.

 Zanim nastąpią „Rozmowy o filmie”, zapraszamy gorąco o 17:30 na pokaz filmów zrealizowanych podczas familijnych Warsztatów Filmu Animowanego „Zaanimuj swojego Slima”:
⏰TERMIN: 22 CZERWCA, godz. 19:00, ul. Armii Krajowej 34

Zapraszamy serdecznie do filmowej przygody!

 

Link do zapowiedzi:

[/et_pb_text][et_pb_video src=”https://www.youtube.com/watch?v=MgskiZj9FLA” _builder_version=”4.9.4″ _module_preset=”default”][/et_pb_video][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]