Jesień z Festiwalem Zofiówka!

To już oficjalne – nadeszła kalendarzowa jesień!

Dni robią się coraz krótsze, ale my nie damy się wciągnąć jesiennej chandrze! Mamy dla Was propozycje na te cieplejsze i chłodniejsze dni – nadchodzi jesień z Festiwalem Zofiówka!

Oto kilka z propozycji na najbliższe tygodnie:

Już od poniedziałku możecie częstować się wejściówkami na długo wyczekiwany spektakl – „Zakład” w reżyserii Mirosława Kuleszy. Scena Dorosłych Miejskiego Domu Kultury zabierze nas w wir barwnych przygód przedsiębiorczych Pań, w klimacie Sulejówka i… z elementem grozy!

Na przełomie września i października, zapraszamy na interdyscyplinarne warsztaty teatralne pt. „Nasza Bajka” realizowane przez Prywatne Centrum Kultury Sulejówek Miłosna. Pod okiem doświadczonego instruktora, uczestnicy będą mogli wykonać własne lalki, których historie opowiedzą w stworzonych przez siebie etiudach teatralnych.

Rodzinne warsztaty teatralne – „Nasza Bajka”

Plener malarski „Sulejówek jak malowany”, to wyjątkowa okazja, by połączyć swoją pasję do malarstwa z miłością do miasta. Zapraszamy do udziału w naszym plenerowym malarskim wydarzeniu, gdzie razem odkryjemy, jak każdy z nas może spojrzeć na miasto z zupełnie nowej perspektywy. Inspirując się atmosferą ulic, pięknem architektury

i różnorodnością ludzi, będziemy tworzyć niepowtarzalne dzieła sztuki!

„Sulejówek jak malowany” – plener malarski | Prowadzi Kamila Trochimiak

Wydarzenie odbędzie się w urokliwym miejscu na mapie Sulejówka – w Pałacyk Sulejówek, który w tym roku zadebiutował jako Partner Festiwalu. To również tam będą miały miejsce warsztaty „Tkackie inspiracje”, które pozwolą uczestnikom odkryć nieco zapomnianą już sztukę i stworzyć wyjątkową pamiątkę – gobelin.

Fotografia: Krzysztof Niewolny, unsplash: @epan5