„Kim jest reżyser/reżyserka obsady?” – spotkanie z Martą Kownacką. Fotorelacja i nagranie

[et_pb_section fb_built=”1″ _builder_version=”4.9.4″ _module_preset=”default”][et_pb_row _builder_version=”4.9.4″ _module_preset=”default”][et_pb_column type=”4_4″ _builder_version=”4.9.4″ _module_preset=”default”][et_pb_text _builder_version=”4.9.4″ _module_preset=”default” min_height=”5.2px”][/et_pb_text][et_pb_video src=”https://www.youtube.com/watch?v=anY69U80kxc” _builder_version=”4.9.4″ _module_preset=”default” hover_enabled=”0″ sticky_enabled=”0″][/et_pb_video][et_pb_text _builder_version=”4.9.4″ _module_preset=”default” hover_enabled=”0″ sticky_enabled=”0″]

8 dni – 8 gości – ogrom tematów.
„Poranne sąsiedzkie spotkania z kulturą” podczas tegorocznej „Zofiówki” dobiegły końca.

Moc inspiracji, wyjątkowi i otwarci na wymianę myśli Goście, ze świata kultury i sztuki, zaangażowani Słuchacze oraz Anna Serdiukow, prowadząca spotkania w przyjaznej, życzliwej i budzącej zaciekawienie tematyką, atmosferze.
To był ubogacający i pogodny czas. Dziękujemy ogromnie!

W piątek Anna Serdiukow porozmawiała z Martą Kownacką, osobą wspierającą reżyserów, twórców filmowych, w wyborze obsady filmów. Dziękujemy serdecznie za bardzo interesującą opowieść, Annie Serdiukow za poprowadzenie spotkania i Widzom, Słuchaczom, za obecność i zaangażowanie.

Marta Kownacja jest reżyserką obsady. Pracowała przy wielu polskich i zagranicznych produkcjach filmowych decydując o tym kto wcieli się w którego bohatera. Często były to wybory, które zaważały na karierach wielu dzisiaj rozpoznawalnych i znanych aktorów i aktorek. Obsadzała role przy takich filmach jak: „Bo we mnie jest seks” Katarzyny Klimkiewicz, „Teściowe” Jakuba Michalczuka, „Wszystkie nasze strachy” Łukasza Rondudy i Łukasza Gutta, „Eastern” Piotra Adamskiego, „Mowa ptaków” Ksawerego Żuławskiego.

Wszystkie transmisje „Porannych sąsiedzkich spotkań z kulturą” zawdzięczamy Jeremiemu Sapilakowi. Dziękujemy ogromnie!

Fotorelację stworzyła Magda Mielcarz, dziękujemy serdecznie!
Zapraszamy serdecznie do wysłuchania pogodnej i interesującej rozmowy.

[/et_pb_text][et_pb_gallery gallery_ids=”7815,7816,7817,7818,7819,7820,7821″ show_title_and_caption=”off” _builder_version=”4.9.4″ _module_preset=”default” hover_enabled=”0″ sticky_enabled=”0″][/et_pb_gallery][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]