Piotr Jaxa na „Porannych, sąsiedzkich spotkaniach z kulturą”

[et_pb_section fb_built=”1″ _builder_version=”4.9.4″ _module_preset=”default”][et_pb_row _builder_version=”4.9.4″ _module_preset=”default”][et_pb_column type=”4_4″ _builder_version=”4.9.4″ _module_preset=”default”][et_pb_text _builder_version=”4.9.4″ _module_preset=”default” min_height=”5.2px” hover_enabled=”0″ sticky_enabled=”0″][/et_pb_text][et_pb_video src=”https://www.youtube.com/watch?v=d4deOFDwQzk” _builder_version=”4.9.4″ _module_preset=”default” hover_enabled=”0″ sticky_enabled=”0″][/et_pb_video][et_pb_text _builder_version=”4.9.4″ _module_preset=”default” hover_enabled=”0″ sticky_enabled=”0″]

Inspirujące spotkanie z Piotrem Jaxą, o fotograficznej i filmowej pasji oraz realiach. O drodze twórczej artysty. O planach na dalszy rozwój. Spotkanie poprowadziła Anna Serdiukow.

 Piotr Jaxa jest operatorem, fotografem. Pracował przy wielu filmach fabularnych i dokumentalnych na całym świecie. Jego prace były pokazywane na festiwalach w Cannes, Mannheim, Krakowie, Los Angeles i Berlinie.

 Gość „Zofiówki” przez wiele lat współpracował z Krzysztofem Kieślowskim.

Nagranie ze spotkania nadal jest dostępne na kanale Youtube Festiwalu, zachęcamy ciepło do obejrzenia!

Dziękujemy ogromnie wszystkim Państwu, w studio i przed ekranami, za obecność!
Dziękujemy serdecznie Piotrowi Jaxa za ubogacenie wspaniałą opowieścią „Zofiówki”, a także Annie Serdiukow, za interesujące poprowadzenie rozmowy w przyjaznej atmosferze.

Fot. Mateusz Marszalec

[/et_pb_text][et_pb_gallery gallery_ids=”7260,7261,7262,7263,7264″ show_title_and_caption=”off” _builder_version=”4.9.4″ _module_preset=”default” hover_enabled=”0″ sticky_enabled=”0″][/et_pb_gallery][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]