Poranne sąsiedzkie spotkania z kulturą cz. II Iza Bartosz

[et_pb_section fb_built=”1″ _builder_version=”4.9.4″ _module_preset=”default”][et_pb_row _builder_version=”4.9.4″ _module_preset=”default”][et_pb_column type=”4_4″ _builder_version=”4.9.4″ _module_preset=”default”][et_pb_text _builder_version=”4.9.4″ _module_preset=”default” hover_enabled=”0″ sticky_enabled=”0″ min_height=”286.9px”]

Iza Bartosz w sobotę o godz. 10:00 zawita w drugim odcinku prowadzonych przez Annę Serdiukow „Porannych sąsiedzkich spotkaniach z kulturą”.

Można na nie przybyć miłym spacerkiem do nastrojowej „Willi Bzów”, przy ul. Paderewskiego 94 lub ONLINE, przy kawce albo herbatce. Jak wygodniej!

„Czytanie ma sens, a wydawanie książek?” Rozmowa z Izą Bartosz.

IZA BARTOSZ – przez wiele lat redaktor naczelna czasopisma „Gala”. Pracowała jako szefowa działu krajowego w dwutygodniku „Viva”.

Autorka i współautorka książek, m.in. „Czekam na Was, ale się nie spieszcie” o ks. Kaczkowskim, czy „Świat bez Głowy” – zbioru wspomnień o Januszu Głowackim. Wydawczyni współczesnych książek, przez lata redaktor naczelna wydawnictwa Czerwone i Czarne, a później wydawnictwo OsnoVa Publishing, specjalizującego się w publikacjach non-fiction.

Zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału w spotkaniu osobiście na miejscu lub za pośrednictwem internetu.

Link do transmisji poniżej:

[/et_pb_text][et_pb_video src=”https://www.youtube.com/watch?v=5B6a-WuDZ_c” _builder_version=”4.9.4″ _module_preset=”default”][/et_pb_video][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]