Poranne sąsiedzkie spotkania z kulturą. Cz. III Remigiusz Grzela

[et_pb_section fb_built=”1″ _builder_version=”4.9.4″ _module_preset=”default”][et_pb_row _builder_version=”4.9.4″ _module_preset=”default”][et_pb_column type=”4_4″ _builder_version=”4.9.4″ _module_preset=”default”][et_pb_text _builder_version=”4.9.4″ _module_preset=”default” min_height=”286.9px” hover_enabled=”0″ sticky_enabled=”0″]

Gościem Anny Serdiukow podczas trzeciego spotkania cyklu będzie Remigiusz Grzela.

Remigiusz Grzela jest polskim prozaikiem, dramaturgiem, poetą. Ukończył studia na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego. Współpracował z Teatrem Polonia Krystyny Jandy. Jest stypendystą Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego (2007, 2013). W latach 2007–2011 był kierownikiem literackim Teatru Na Woli im. Tadeusza Łomnickiego.

Od 2019 roku jest kierownikiem literackim Teatru Żydowskiego im. Estery Rachel i Idy Kamińskich. Jest też kierownikiem literackim Festiwalu Warszawa Singera.

 

Na spotkanie można przybyć miłym spacerkiem do nastrojowej “Willi Bzów”, przy ul. Paderewskiego 94 lub ONLINE, przy kawce albo herbatce. Jak wygodniej!

Zapraszamy serdecznie!

LINK DO TRANSMISJI:

[/et_pb_text][et_pb_video src=”https://www.youtube.com/watch?v=xdk6u-Sfqao” _builder_version=”4.9.4″ _module_preset=”default” hover_enabled=”0″ sticky_enabled=”0″][/et_pb_video][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]