Otwarcie Festiwalu – zapraszamy!

Rozpoczynamy!

Organizatorzy Festiwalu Zofiówka gorąco zapraszają na niezwykłą Inaugurację III Edycji. To szczególne spotkanie stwarza doskonałą okazję do zaprezentowania naszym Widzom i Uczestnikom planowanych wydarzeń, które czekają na nich w trakcie najbliższych miesięcy.

Niezwykłym akcentem inauguracyjnego wieczoru będzie spektakl: „Tenor kontra sopran, czyli operetkowe (prze)boje na wysokich tonach” w reżyserii Barbary Gutaj-Monowid!

Otwarcie Festiwalu – Spektakl „Tenor kontra sopran, czyli operetkowe (prze)boje na wysokich tonach”

„Kiedy tenor spotka sopran, wszystko może się zdarzyć: przepojone uczuciem arie, miłosne duety

i dowcipne dialogi, słowem – operetka!

Tu serca wibrują radością i wzruszeniem, biją w rytmie walca, czardasza i pieśni neapolitańskich. Całe szczęście, że mężczyźni są z Marsa a kobiety z Wenus.

Odrobina pikanterii jest wskazana – inaczej słodycz miłości zalepiła by nas niczym landrynkowy syrop z watą cukrową!”

Zapraszamy na autorski spektakl w wykonaniu solistów Opery Narodowej w Warszawie i Teatru Wielkiego w Poznaniu z towarzyszeniem akompaniatora – pianisty

Barbara Gutaj-Monowid – sopran

Emil Ławecki – tenor

Marcin Łopacki – fortepian

????Kiedy: 25 sierpnia 2023

⏰Godzina: 19.00

????Miejsce: Kino – Teatr Kurtyna, ul. Armii Krajowej 34

????Na wydarzenie obowiązują bezpłatne wejściówki do odebrania w siedzibie Miejskiego Domu Kultury w Sulejówku, ul. Bogusławskiego 14*

*Dystrybucja wejściówek rozpocznie się 16 sierpnia 2023 roku

Dołączcie do nas, aby wspólnie rozpocząć tę pełną twórczości i magii podróż przez III Edycję Festiwalu Zofiówka. Niech to będzie czas inspiracji, spotkań i niezapomnianych doświadczeń!

————————–

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego.