Urokliwy plener artystyczny

Pogoda w miniony weekend 30 września i 1 października, okazała się iście jesienna. Niemniej jednak, były to dwa intensywne dni Zofiówkowych wydarzeń!

Mimo że sobota była chłodna i deszczowa, nie zdołało to zatrzymać pasjonatów sztuki, którzy uczestniczyli w plenerze artystycznym w Pałacyk Sulejówek. Wnętrza pałacyku emanowały wyjątkowym klimatem, a promienie słońca, zza chmur nieśmiało przebijały się przez okna, tworząc inspirującą scenerię dla młodych artystów.

W niedzielę niebo wreszcie rozchmurzyło się. Wyszliśmy na świeże powietrze, aby na płótnie uwiecznić malowniczy Pałacyk z zewnątrz. Z różnych perspektyw, każdy z nas na swój własny sposób, korzystając z wybranej techniki, starał się oddać jego piękno. Uczestnicy mogli liczyć na pomoc niezastąpionej Prowadzącej – Kamili Trochimiak, która dzieliła się z nimi swoim artystycznym doświadczeniem i wiedzą.

Ten czas spędzony w pogodnej atmosferze zaowocował nie tylko pięknymi dziełami sztuki, ale także wzmacniającymi relacjami między uczestnikami pleneru, którzy razem tworzyli i czerpali inspirację z tego magicznego miejsca!

Składamy najserdeczniejsze podziękowania dla naszego Partnera – Pałacyk Sulejówek, za udostępnienie tej przepięknej przestrzeni naszym Artystom. Owoce ich pracy będziemy mieli szansę podziwiać na zbiorowym wernisażu 10 października o godzinie 18:00!

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego.