„Uwaga! Ta kobieta coś kręci!” – Sąsiedzkie spotkanie z Katarzyną Klimkiewicz w zofiówkowym studio. Fotorelacja

[et_pb_section fb_built=”1″ _builder_version=”4.9.4″ _module_preset=”default”][et_pb_row _builder_version=”4.9.4″ _module_preset=”default”][et_pb_column type=”4_4″ _builder_version=”4.9.4″ _module_preset=”default”][et_pb_text _builder_version=”4.9.4″ _module_preset=”default” min_height=”5.2px”][/et_pb_text][et_pb_video src=”https://www.youtube.com/watch?v=NI0IkciTYT4″ _builder_version=”4.9.4″ _module_preset=”default” hover_enabled=”0″ sticky_enabled=”0″][/et_pb_video][et_pb_text _builder_version=”4.9.4″ _module_preset=”default” hover_enabled=”0″ sticky_enabled=”0″]

Gościnią Anny Serdiukow była reżyserka filmu “Bo we mnie jest seks” o życiu Kaliny Jędrusik, Katarzyna Klimkiewicz. Zapraszamy serdecznie do obejrzenia nagrania oraz fotorelacji ze spotkania o filmowej pasji, skromności i otwartości na drugiego człowieka twórcy, toczonego w pogodnej, otwartej i inspirującej atmosferze.

 Reżyserka i scenarzystka filmu o Kalinie Jędrusik „Bo we mnie jest seks”

 Jej krótkometrażowy debiut „Hanoi – Warszawa” zdobył wiele nagród w Polsce i na świecie, a Europejska Akademia Filmowa uznała go za najlepszy film krótkometrażowy 2010 roku.
 W pełnym metrażu zadebiutowała filmem „Zaślepiona”, który na Koszalińskim Festiwalu Debiutów Filmowych Młodzi i Film otrzymał Grand Prix Wielkiego Jantara, nagrodę za reżyserię oraz Nagrodę Dziennikarzy.

 Jest także wiodącą reżyserką popularnego polskiego serialu „Pierwsza miłość”. Ukończyła reżyserię w PWSFTviT w Łodzi. Była stypendystką Binger Film Institute w Amsterdamie, robiła filmy w Berlinie, Izraelu, Wielkiej Brytanii, Chile.

Dziękujemy ogromnie Katarzynie Klimkiewicz za wspaniałą opowieść oraz Annie Serdiukow, za inspirujące poprowadzenie spotkania.

Fotorelację z wydarzenia stworzyła Magda Mielcarz, Uczennica szkoły podstawowej, biorąca udział w Warsztatach fotograficznych. Dziękujemy ogromnie za użyczenie fotografii i jesteśmy pod wielkim wrażeniem!

[/et_pb_text][et_pb_gallery gallery_ids=”7475,7480,7481,7482,7483,7484,7485,7486,7487,7488,7489,7490″ show_title_and_caption=”off” _builder_version=”4.9.4″ _module_preset=”default” hover_enabled=”0″ sticky_enabled=”0″][/et_pb_gallery][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]