„Uwaga! Ta kobieta coś kręci!” – już dziś z Katarzyną Klimkiewicz rozmawia Anna Serdiukow

[et_pb_section fb_built=”1″ _builder_version=”4.9.4″ _module_preset=”default”][et_pb_row _builder_version=”4.9.4″ _module_preset=”default”][et_pb_column type=”4_4″ _builder_version=”4.9.4″ _module_preset=”default”][et_pb_text _builder_version=”4.9.4″ _module_preset=”default” link_option_url=”https://culture.pl/pl/tworca/remigiusz-grzela” hover_enabled=”0″ sticky_enabled=”0″]

JUŻ DZIŚ o 10:00 w „Willi Bzów” reżyserka filmu „Bo we mnie jest seks” o życiu Kaliny Jędrusik, będzie gościem Anny Serdiukow!

 Członkini Europejskiej Akademii Filmowej. Jej krótkometrażowy debiut „Hanoi – Warszawa” zdobył wiele nagród w Polsce i na świecie, a Europejska Akademia Filmowa uznała go za najlepszy film krótkometrażowy 2010 roku.
W pełnym metrażu zadebiutowała filmem „Zaślepiona”, który na Koszalińskim Festiwalu Debiutów Filmowych Młodzi i Film otrzymał Grand Prix Wielkiego Jantara, nagrodę za reżyserię oraz Nagrodę Dziennikarzy.
Jest także wiodącą reżyserką popularnego polskiego serialu „Pierwsza miłość”. Ukończyła reżyserię w PWSFTviT w Łodzi. Była stypendystką Binger Film Institute w Amsterdamie, robiła filmy w Berlinie, Izraelu, Wielkiej Brytanii, Chile.

 

Zapraszamy serdecznie!

Link do transmisji poniżej:

[/et_pb_text][et_pb_video src=”https://www.youtube.com/watch?v=NI0IkciTYT4″ _builder_version=”4.9.4″ _module_preset=”default” hover_enabled=”0″ sticky_enabled=”0″][/et_pb_video][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]