„Zbłąkana Ciocia Minnie” na deskach Zofiówkowej Sceny!

Historie rodzinne są jak nieocenione skarby, przekazywane z pokolenia na pokolenie, trwające w czasie i kształtujące przyszłość rodziny. To niezapomniane opowieści z przeszłości, które pomagają budować tożsamość i wartości rodzinne. Jednak mają one pewien istotny element – ich treść może ewoluować w zależności od narratora i słuchaczy.

Opowieść tytułowej Cioci, przedstawia historię z życia, widzianą z różnych perspektyw. Historia ta jest opowiadana przez Minnie, na różnych etapach jej życia, każdorazowo z innym kontekstem, przekazem i rozumieniem sytuacji.

Zofia Mularczyk, aktorka znana z udziału w „Scenie Seniora” (teraz już „Po prostu gramy”) MDK Sulejówek, MDK Sulejówek, swoją grą sceniczną nastrojowo zaprosiła do refleksji o ludzkich emocjach. 

Choć wydarzenia te rozgrywają się w odległej przeszłości i z biegiem czasu oddalają się od nas, to wciąż pozostają one żywe w naszej pamięci. W obliczu naszych własnych doświadczeń życiowych, historie te dojrzewają razem z nami.

Ogromnie dziękujemy:

  • Wspaniałej Publiczności, która licznie zaszczyciła nas swoją obecnością.
  • Zofii Mularczyk – odtwórczyni głównej roli. Ogromnie gratulujemy!
  • Robertowi Mularczykowi – czuwającemu nad realizacją akustyczną i oświetleniem spektaklu.
  • Mirosławowi Kuleszy – reżyserowi, który wykreował koncepcyjnie dziesiąty już spektakl „Sceny Seniora”.
  • Justynie Hałasińskiej – twórczyni nastrojowej scenografii.

—-

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego.