Zofia Mularczyk ze „Skrzydłami Kultury”!

Podczas niedzielnego Finału tegorocznej edycji Zofiówki, już drugi rok z rzędu mieliśmy zaszczyt uczestniczyć w wyjątkowym przyznaniu nagrody „Skrzydła Kultury”.

Tegoroczną laureatką została Zofia Mularczyk, aktorka sceny „Po prostu gramy”, która żadnych wyzwań się nie boi. Podczas tegorocznej Zofiówki mogliście ją zobaczyć w wymagającym monodramie pt. „Zbłąkana Ciocia Minnie”, gdzie ujęła publiczność swoją wzruszającą opowieścią.

Oddajmy jednak głos Panu Mirosławowi Kuleszy, który współpracuje z Zofią Mularczyk już od lat, w działaniach Sceny „Po prostu gramy”:

„O tej osobie można powiedzieć i napisać wszystko, ale z całą pewnością nie to, że jest głodna splendorów i zaszczytów.

Jest wzorem pracowitości i słowności, ma poczucie humoru, ale w trudnych momentach bywa poważna i rzeczowa.

Uczynność z kolei to cecha, która jest jej znakiem firmowym jako koleżanki z zespołu. Skromna, ale bardzo konkretna partnerka w dyskusjach o problemach w pracy nad rolą i nad przedstawieniami.

Solidny członek zespołu i …skora do podejmowania ryzyka aktorka amatorka.

Tak, proszę Państwa, to słowa o aktorce amatorce, należącej cały sercem do Sceny Teatralnej „Po Prostu Gramy”, Pani Zofii Mularczyk!”

Zosiu! Serdecznie gratulujemy i nie możemy się doczekać, aż zobaczymy Cię już niedługo – w kolejnej produkcji pt. „Skok w bok”!

—-

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.